dbamy o ludzi

Miejsce, któremu możesz zaufać

Venetian House Aparthotel to miejsce prowadzone i zarządzaneprzez młody i prężny zespół. Pasją do naszego miasta, chcemy dzielić się zarówno ze swoimi rodakami jak i gośćmi z całego świata. Jako że sami zapuszczamy się w najdalsze zakątki świata, nasze podróżnicze doświadczenia staramy się przekuć w najwyższą jakość oferowanych usług.

Naszym głównym celem jest oferowanie wygodnych, dobrze wyposażonych i świetnie zlokalizowanych apartamentów w jak najlepszej cenie. Projekt każdego z mieszkań został skrupulatnie przemyślany tak aby finalny produkt w pełni wpisywał sięw potrzeby naszego Gościa.

Naszym priorytetem jest także zapewnienie przyjaznej i profesjonalnej obsługi Klienta poprzez pomocną recepcję oraz wysokiego standardu serwis sprzątający. Dla naszych Gości przygotowaliśmy konkurencyjne ceny i rabaty. Wierzymy, że doskonałe położenie naszego aparthotelu, urok zabytkowego Starego Miasta, oraz indywidualne podejście do Gościa, zbliżają nas do osiągnięcia postawionych sobie celów.

Zapraszamy do pobytu w Venetian House Aparthotel oraz do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pobytem w Krakowie.

Wspomnienia są po to, by do nich wracać. Zapraszamy do poznania Aparthotelu Venetian House oczami innych podróżnych i podzielenia się niezapomnianymi chwilami z własnego pobytu.